Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

LICEALIŚCI Z KLESZCZOWA RYWALIZOWALI O PUCHAR KOMENDATA
WOJEWÓDZKIEGO POLICJI W ŁODZI

Uczniowie z Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Kleszczowie będą reprezentować Powiat Bełchatowski podczas finału "Konkursu dla uczniów szkół średnich województwa łódzkiego o puchar Komendanta Wojewódzkiego Policji w Łodzi". 
  19 marca 2019 roku w Hali Widowiskowo Sportowej KWB w Bełchatowie odbyły się powiatowe eliminacje "Konkursu dla uczniów szkół średnich województwa łódzkiego o puchar Komendanta Wojewódzkiego Policji w Łodzi". Zawody obyły się pod patronatem Starosty Bełchatowskiego i Prezydent Bełchatowa, którzy także ufundowali nagrody rzeczowe i puchary dla zwycięzców. Celem konkursu było kreowanie pozytywnego wizerunku Policji w społeczeństwie, popularyzowanie zasad poszanowania i przestrzegania przepisów prawa, promowanie służby w Policji, a także propagowanie zasad fair-play podczas rywalizacji sportowej oraz w trakcie kibicowania. Konkurs składał się z testu wiedzy i testu sprawności fizycznej, wzorowanych na testach, jakie przechodzą kandydaci do służby w Policji. Nad przebiegiem powiatowych zmagań czuwała komisja konkursowa, której przewodniczył I Zastępca Komendanta Powiatowego Policji w Bełchatowie mł. insp. Tomasz Jędrzejczyk. Do konkursu zgłosiły się 3 drużyny. Zwycięzcami okazali się uczniowie Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Kleszczowie, którzy z rąk komendanta i przedstawiciela Starostwa pana Jana Wiończyka odebrali pamiątkowe dyplomy, puchar i nagrody. Zwycięzcom gratulujemy i życzymy powodzenia podczas finału konkursu w Łodzi. Skład zespołu: Magda Wójck, Anna Jarek, Marcel Kozłowski, Sergiusz Urbaniak.

  11 kwietnia 2019 roku na hali MOSiR w Łodzi przy ul. Małachowskiego 5/7 odbył się finał turnieju dla uczniów szkół średnich o puchar Komendanta Wojewódzkiego Policji w Łodzi. W rywalizacji wzięło udział dziewiętnaście 4 osobowych drużyn ( dwie dziewczyny i dwóch chłopców ) wyłonionych w eliminacjach powiatowych. Około godziny 10.00 rozpoczęły się równolegle 3 konkurencje: test sprawności fizycznej, test wiedzy sprawdzający znajomość Ustawy o Policji oraz wiedzy o społeczeństwie oraz rozmowa kwalifikacyjna. Po podsumowaniu Komendant Wojewódzki Policji w Łodzi insp. Andrzej Łapiński wręczył zwycięzcom puchary i inne nagrody. Nasz Zespół w składzie: Magda Wójck, Anna Jarek, Marcel Kozłowski, Sergiusz Urbaniak uzyskał 12 miejsce.