Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Rozpoczęcie roku szkolnego 2019/2020
2 września 2019 o godz. 11.00 odbyła się uroczysta akademia z okazji rozpoczęcia Roku Szkolnego 2019/2020, którą uświetnili swoją obecnością: Katarzyna Biegała – przewodnicząca Rady Gminy Kleszczów, pani Renata Szczekocka – z Urzędu Gminy w Kleszczowie, ks. Krzysztof Góral – proboszcz parafii ewangelicko-reformowanej w Kleszczowie, ks. Sławomir Bednarski – proboszcz parafii rzymskokatolickiej w Kleszczowie, pani Ewa Rogut – przewodnicząca Rady Rodziców oraz rodzice uczniów naszej szkoły. Pani dyrektor Agnieszka Nagoda-Gębicz powitała przybyłych gości, nauczycieli, pracowników administracji, społeczność uczniowską Liceum i Technikum, a szczególnie uczniów klas pierwszych. W tym roku szkolnym w szkole łącznie będzie uczyło się 380 uczniów, w tym 160 uczniów klas pierwszych. Będą 4 klasy pierwsze dla absolwentów szkół podstawowychi 4 klasy pierwsze dla absolwentów gimnazjum.
W liceum czteroletnim będą to:
Klasa I a – językowa, wychowawczyni pani Emilia Ławska
Klasa I b – medyczno-ratownicza, wychowawca pan Piotr Szczepaniak
W pięcioletnim technikum:
Klasa I t – zawód technik automatyk, wychowawca pan Marek Jarząbkowski
Klasa I m – zawód technik mechatronik, wychowawczyni pani Olga Karasińska 
w trzyletnim liceum:
Klasa I ag LO – językowa, wychowawczyni pani Barbara Mickiewicz
Klasa I bg LO – medyczno-ratownicza, wychowawczyni pani Paulina Szczepaniak
W czteroletnim technikum:
Klasa I tg – zawód technik automatyk, wychowawczyni pani Ewa Zagaj
Klasa I mg – zawód technik mechatronik, wychowawczyni pani Katarzyna Woźniak.
Czas wakacji to także okres modernizacji i ulepszania już istniejącej bazy dydaktycznej. Od tego roku szkolnego w skład szkoły wchodzi część L i G. Nauka będzie odbywała się w 25 salach lekcyjnych, w tym w 7 zawodowych. Wykonano malowanie, bieżące naprawy i nowe aranżacje w 20 salach lekcyjnych, odnowiono klatki schodowe, korytarze.
W naszej szkole w 4 pracowniach zawodowych została przebudowana sieć elektryczna, która pozwoli w pełni dostosować szkołę do wymagań programowych i egzaminacyjnych. Zakupiono pomoce edukacyjne i wyposażenia pracowni. Zostały dokonane zmiany przeznaczenia większości sal lekcyjnych. Zaproszeni goście zabrali głos, życząc uczniom i nauczycielom osiągania wysokich wyników w nowym roku szkolnym.