Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

 

Wyróżnienie KRYSZTAŁOWE SERCE i medal 100 lecia 
6 września 2019 r. pani dyrektor Agnieszka Nagoda - Gębicz otrzymała KRYSZTAŁOWE SERCE, najwyższe odznaczenie organizacyjne, ustanowione 27 listopada 1986 uchwałą Prezydium Zarządu Głównego Polskiego Czerwonego Krzyża, jako wyróżnienie przyznawane za wybitne zasługi w rozwoju honorowego krwiodawstwa Polskiego Czerwonego Krzyża. Wyróżnienie „Kryształowe Serce” przyznaje z upoważnienia ZG PCK, raz w roku Kapituła, którą stanowi Prezydium Krajowej Rady Honorowego Krwiodawstwa. Kapitule przewodniczy Przewodniczący KR HDK. Do wręczania „Kryształowego Serca” upoważnieni są członkowie Prezydium Krajowej Rady Honorowego Krwiodawstwa oraz prezes lub wiceprezes zarządu PCK.
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Kleszczowie został nagrodzony Medalem 100 lecia Polskiego Czerwonego Krzyża w dowód uznania za wieloletnie efektywne wsparcie PCK.  Wyróżnienie, medal i listy gratulacyjne wręczyli p. Jan Ogrodniczak - prezes Oddziału Rejonowego PCK w Bełchatowie, p. Tadeusz Gajda - prezes Gminnego Klubu Honorowych Dawców Krwi PCK w Kleszczowie wraz z p. Markiem Kaczmarczykiem – Wiceprezesem Zarządu. Dziękujemy za współpracę i zaszczytne odznaczenia, które będą motywowały nas do dalszej pracy na rzecz wszystkich potrzebujących.