Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

X GMINNY KONKURS WIEDZY O JANIE PAWLE II
W dniu 8 października odbył się w naszej szkole X Gminny Konkurs Wiedzy o Janie Pawle II. Uczestniczyło w nim 31 uczniów TNT, liceum oraz szkół podstawowych z Kleszczowa i Łękińska. ZSP w Kleszczowie reprezentowało 8 uczniów. Konkurs składał się z dwóch części:
I dotyczyła ogólnej wiedzy na temat życia i pontyfikatu świętego Jana Pawła II,
II nawiązywała do treści papieskiej encykliki Evangelium vitae (pp. 50-77).
Do drugiego etapu zakwalifikowało się 7 uczniów, wśród nich Paulina Piorun, uczennica kl. II t ZSP w Kleszczowie. Zwycięzcami konkursu okazali się uczniowie Szkoły Podstawowej im. Mikołaja Kopernika w Łękińsku. GRATULUJEMY!