Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

W rytmie Hiszpanii
Dnia 09.10.2019 r. odbył się dzień języka hiszpańskiego zatytułowany „W rytmie Hiszpanii”. Wydarzenie zorganizowała Pani Kinga Klimczyk, nauczycielka języka hiszpańskiego, wraz z klasą I ag. W czasie uroczystości uczniowie z całej szkoły mogli degustować potrawy hiszpańskie, posłuchać muzyki, wziąć udział w animacjach, a także obejrzeć wystawę literatury hiszpańskojęzycznej. Oprócz tego, został zorganizowany wewnątrzszkolny konkurs piosenki w języku hiszpańskim. Pierwsze miejsce zajęła Weronika Jońska, drugie Kinga Kubik, trzecie Martyna Muskała. Zwycięzcy pierwszego i drugiego miejsca wezmą udział w Ogólnopolskim Konkursie Piosenki Obcojęzycznej w Warszawie. Wydarzenie w ramach Międzynarodowego Miesiąca Bibliotek Szkolnych.