Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!


Viva España!

Kolejny dzień świętowania Międzynarodowego Miesiąca Bibliotek Szkolnych za nami. Tym razem w hiszpańskie klimaty wprowadziła nas klasa 1ag pod opieką Pani Kingi Klimczyk. Zarówno dekoracja jak i stroje pozwoliły przenieść się wyobraźnią na rynek hiszpańskiego miasteczka, gdzie panowała atmosfera prawdziwej fiesty. Podczas tej animacji, gwoździem programu był Konkurs Piosenki Hiszpańskiej i promocja literatury hiszpańskiej. Jury w składzie: Kinga Klimczyk, Małgorzata Bugajska, Marzena Jakubowska- Brożyna przyznało:
I miejsce - Weronice Jońskiej
II miejsce - Kindze Lubin
III miejsce - Martynie Muskała
Gratulujemy i dziękujemy solistkom za te cudowne muzyczne doznania. Ale fiesta, to zabawa, więc nie mogło zabraknąć tańców, które w ten jesienny dzień rozgrzewały nasze ciało i duszę, a także pysznych tradycyjnych przekąsek zapewniających moc energii do zabawy. Jeszcze raz dziękujemy Pani Kindze Klimczyk i uczniom z klasy 1ag za duuużą dawkę pozytywnej energii. I czekamy na kolejne.