Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

O smart fonach nikt nie myślał

11.10.2019r. PORT GIER przygotowany w ramach obchodów Międzynarodowego Miesiąca Bibliotek Szkolnych i animacji z wiedzy o kulturze, okazał się hitem piątkowych przerw! Bardzo nas cieszy, że lubicie trenować swój umysł poprzez zabawę a przy okazji poznawać nowych kolegów i koleżanki.  Dlatego przypominamy, że do Portu Gier zapraszamy w każdy piątek października. O smart fonach nikt nie myślał a to za sprawą tych Panów:
Maksym Mosiewicz
Przemysław Soluch
Wiktor Rorat
Aleksander Sztybel
Krzysztof Ciesielczyk
Antoni Włodarczyk 
Tomasz Kozera
Marcin Nowacki
Foto: Marcin Nowacki
...i można?