Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Dzień Patrona, Dzień Edukaji Narodowej, Ślubowanie klas I
10 października 2019 r. zgodnie ze zwyczajem był w naszej szkole dniem szczególnym, gdyż obchodziliśmy potrójną uroczystość Dzień Patrona Szkoły, Dzień Edukacji Narodowej i ślubowanie uczniów klas I. Uroczystość - montaż słowno-muzycznego nawiązującego do nauki i sylwetki Świętego Jana Pawła II przygotowali i zaprezentowali uczniowie klas I wraz z wychowawcami. Pierwszoklasiści złożyli uroczyste ślubowanie i tym samym zostali oficjalnie przyjęci w poczet uczniów Liceum i Technikum. Z okazji Dnia Edukacji Narodowej pani dyrektor Agnieszka Nagoda-Gębicz złożyła serdeczne życzenia nauczycielom i pracownikom administracji oraz życzyła uczniom klas I wytrwałości w osiąganiu wyników na miarę swoich możliwości. Uczniowie zaprezentowali swoje talenty muzyczne i taneczne. Pani przewodnicząca Rady Rodziców, złożyła pracownikom i uczniom klas I życzenia. Po uroczystej akademii dla uczniów, rodziców i nauczycieli zostały przygotowane przez Radę Rodziców torty na dobry początek nauki w naszej szkole oraz wykonano pamiątkowe zdjęcia klasowe.