Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

OGÓLNOPOLSKI TYDZIEŃ KARIERY 2019
„PASJA, PROFESJA, POWOŁANIE”
W dniach 21 – 27.10.2019r zapraszamy do udziału w zajęciach w ramach Ogólnopolskiego Tygodnia Kariery. OTK – to coroczna akcja o zasięgu ogólnokrajowym zainicjowana przez Stowarzyszenie Doradców Szkolnych i Zawodowych RP pod patronatem Ministerstwa Edukacji Narodowej oraz Ministerstwa Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej. Jej celem jest propagowanie świadomych wyborów edukacyjnych oraz zachęcenie do planowania kariery zawodowej. Działania kierowane są przede wszystkich do osób młodych, które stoją przed poważnymi decyzjami dotyczącymi swojej przyszłości zawodowej. Szczegółowy plan OTK na tablicy informacyjnej.