Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

WildWest Theatre
6 listopada 2019 roku uczniowie klas językowych wzięli udział w spektaklu anglojęzycznym "Catching Up"przygotowanym przez WildWest Theatre. "Catching Up" to historia osób wcześniej nie znających się, które nagle dowiadują się o więzi między nimi. Samantha to wspinająca się po drabinie kariery asystentka prawnicza, zmagająca się z trudnymi zadaniami w pracy. Chris to prywatny detektyw, pracujący wyłącznie na zlecenie. Okazuje się, że mają wiele do zaoferowania sobie nawzajem i pomimo swoich różniących się poglądów i wychowania, postanawiają razem działać aby rozwiązać skomplikowaną sprawę. Po spektaklu uczniowie mieli możliwość porozmawiać z aktorami, oczywiście w języku angielskim.