Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Wygrana w manewrach grup przedmedycznych
Centrum Kwalifikowanej Pierwszej Pomocy w Bełchatowie przy pomocy OSP Bełchatów oraz Starostwa Powiatowego organizowało I manewry grup przedmedycznych "ABC Pierwszej Pomocy" w dniu 23.11.2019. Naszą szkołę reprezentowały 3 drużyny, które rozwiązywały test wiedzy oraz udzielały pomocy w 5 scenkach pozorowanych.  1 miejsce zespół w składzie: Aleksandra Fabisz, Natalia Frach, Liwia Bartnicka, Magdalena Zalewska, 2 miejsce zespół w składzie: Kinga Wysocka, Michalina Dworzyńska, Marta Miedzińska, Anna Tarnowska, 5 miejsce zespół w składzie: Wiktoria Podolska, Wiktoria Stadnik, Dawid Miarka, Damian Stokłosa. Opiekunem młodzieży podczas manewrów był pan Michał Szura. Wszystkim gratulujemy.