Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Spotkanie z przedstawicielami Instytutu Goethego
"25 listopada 2019 roku pięcioro uczniów klasy III i IV TNT uczestniczyło wraz z opiekunem panem Adamem Grodkiem w spotkaniu z przedstawicielami Instytutu Goethego w Warszawie. Spotkanie polegało na rozmowie i ocenie internetowych ćwiczeń w języku niemieckim o tematyce zawodowej (również mechatronicznej). Instytut uzyskał od uczniów cenne informacje i uwagi, dzięki którym będzie mógł udoskonalić ćwiczenia i gry online na swojej stronie internetowej: https://www.goethe.de/ins/pl/pl/sta/war.html Dla uczniów była to świetna okazja, aby porozmawiać w języku niemieckim oraz poznać Instytut Goethego. Zostali zaproszeni w charakterze ekspertow, poniewaz Dyrektor Instytutu (Pani Karin Ende) jest pod wrazeniem osiagniec mlodziezy naszego Technikum, ich bardzo wysokiego miejsca w rankigu Perspektyw oraz bazy dydaktycznej szkoly. Wspolpraca miedzy Instytutem Goethego a Technikum Nowoczesnych Technologii w Kleszczowie bedzie kontynuowana."