Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Wyróżnienie dla akcji " Powstanie Warszawskie w literaturze"
Z ogromną przyjemnością pragniemy wszystkich poinformować, że nasi uczniowie z klas 1ag i1tg otrzymali wyróżnienie za akcję "Powstanie Warszawskie w literaturze" w II edycji Ogólnopolskiego Konkursu #Cojaczytam. Przypominamy, że w ramach akcji odbyła się m.in. wycieczka do Warszawy śladami Powstańców, wykonanie wystawy fotografii promującej literaturę o Powstaniu, wspólne śpiewanie zakazanych piosenek i czytanie książek " Dziewczyny z Powstania" Anny Herbich oraz Powstanie 44 Davis Normana, promocja czytelnictwa w mediach społecznościowych i lokalnych. A oto lista laureatów: Marcel Słabosz, Marcel Majchrowski, Wiktor Jaśkiewicz, Michalina Wrońska, Hubert Stachecki, Jakub Sztuka, Janek Pawelec, Szymon Kozłowski, Filip Majcherek, Maciej Urbański, Michał Francuz, Daria Opak, Klaudia Pietrzyk. Pomocą służyli również: Kornelia Kąkalec, Jordan Białkowski, Hubert Grobelak. Opiekę nad projektem sprawowały: p.Barbara Mickiewicz i p.Patrycja Radziwolska. Jeszcze raz gratulujemy pomysłów, jakości stworzonych materiałów, doskonałej pracy zespołowej a przede wszystkim wielkiego serca, z którym realizowane były zadania. Mamy nadzieję, że przygotowywanie kampanii było oprócz nauki, także świetną zabawą. Korzystając z okazji chcemy podziękować wszystkim Nauczycielom, Rodzicom, Uczniom za pomoc i ogromne wsparcie. Specjalne podziękowania kierujemy również do mediów lokalnych B24 TV i Informatora Kleszczowskiego za promocję naszej kampanii.
Projekt został realizowany w ramach Konkursu #Cojaczytam, Projektu "Godność, wolność, niepodległość", obchodów Międzynarodowego Miesiąca Bibliotek Szkolnych i Programu Upowszechnia Czytelnictwa oraz animacji z wiedzy o kulturze. #cojaczytam #wolnelektury.