Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Realizacja innowacji "Rosja - bliska i daleka"
18 grudnia 2019 r. grupa uczniów realizująca innowację pedagogiczną „Rosja - bliska i daleka ” wraz z p. A. Nagoda-Gębicz odbyła kolejne zajęcia w ramach zajęć doradztwa zawodowego. Celem zajęć było:
- rozbudzenie zainteresowania turystyką, poznanie atrakcji turystycznych Moskwy i Petersburga,
- poznanie i możliwość sprawdzenia się w zawodzie pilota wycieczek, nabycie umiejętności organizowania wyjazdów turystycznych.
W tym dniu spotkanie dodatkowo poprowadzil pan Andrzej Chałupko - doświadczonym, wieloletniim pilotem i przewodnikiem po krajach: Rosja, Litwa. Łotwa, Estonia, Ukraina, Węgry, Chorwacja, Słowenia, Grecja, Włochy, Hiszpania, Austria, Czechy, Słowacja, Szwajcaria, Francja, Benelux, Niemcy, wiceprezesem Zarządu Stowarzyszenia Pilotów Wycieczek w Łodzi, biegle posługującym się językiem rosyjskim.