Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Realizacja innowacji pedagogicznej "Rosja - bliska i daleka"
3 stycznia 2020 r. grupa uczniów realizująca innowację pedagogiczną „Rosja - bliska i daleka ” wraz z p. A. Nagoda-Gębicz odbyła 2 godz. zajęcia w ramach zajęć doradztwa zawodowego. Celem była praktyczna nauka podstawowych zwrotów w języku rosyjskim. Lekcje poprowadził nauczyciel języka rosyjskiego pani Anita Żulicka. Podczas spotkania zapoznaliśmy sie z cyrylicą, analizowaliśmy rosyjskie strony internetowe pomocne przy nauce języka oraz pisaliśmy po rosyjsku i trochę też mówiliśmy w tym języku. A ciąg dalszy nastąpi juz po feriach :)