Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Realizacja innowacji pedagogicznej "Rosja - bliska i daleka"
10 grudnia 2019 r. grupa uczniów realizująca innowację pedagogiczną „Rosja - bliska i daleka ” wraz z p. A. Nagoda-Gębicz odbyła 1,5 godz. zajęcia w ramach zajęć doradztwa zawodowego. Celem było:
- poznanie zasad i trybu wyjazdu do Rosji, współpraca z ambasadą,
- doskonalenie umiejętności świadomego wyboru miejsca zamieszkania i pracy w odniesieniu do własnych predyspozycji i marzeń.
Podczas spotkania zapoznaliśmy sie z cyrylicą, analizowaliśmy strony internetowe pomocne przy organizacji wyjazdu i zapewnienia bezpieczeństwa, wypełnialiśmy oświadczenia i wnioski wizowe do Rosji. Omówiono sprawy paszportowe. Dodatkowo utworzyliśmy 5 grup, które mają za zadanie przygotować ciekawe prezentacje, abyśmy lepiej poznali Rosję.