Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Mikołajki szkolne
W dniu 22 listopada odbyło się losowanie drużyn na „Mikołajkowy Turniej w Piłkę Siatkową”. Szesnaście drużyn podzielono na 4 grupy, które przez następne dwa tygodnie rozgrywały mecze w czasie lekcji lub też po ich zakończeniu. Z dużą pomocą przybyli tu nauczyciele wychowania fizycznego, którzy sędziowali. Zmagania między drużynami nie były najłatwiejsze. Po odbyciu się ostatnich meczy w grupach, wyłoniły się cztery drużyny. W wigilię Mikołajek odbyło się losowanie do meczy półfinałowych. Rozgrywały się one już 6 grudnia. Po wyłonieniu się dwóch najlepszych drużyn odbył się finał, na który zaproszona była cała szkoła. Tym rozgrywkom towarzyszyły największe emocje, momentami sięgające zenitu. Po ciężkich setach wyłonili się zwycięzcy:
1 miejsce – klasa 3t „Transkonduktancja”
2 miejsce – klasa 4t „FC Ponalewce”
3 miejsce ex aequo klasa 3b „1 Guy 5 Women” i klasa 1mg „Giga Watt Squad”

Finałowi towarzyszył bardzo niespodziewany gość – Mikołaj, który wpadł w przerwie pakowania prezentów. Wspierał on grające drużyny, a następnie częstował wraz ze swoim pomocnikiem – opiekunem Samorządu Uczniowskiego Piotrem Szczepaniakiem słodkościami przybyłymi na saniach. Głównym organizatorem całego wydarzenia był Samorząd Uczniowski. Dziękuję on bardzo za pomoc nauczycielom wychowania fizycznego, nauczycielom pozwalającym rozgrywać mecze na lekcjach, uczniom i pracownikom za mocne kibicowanie oraz wszystkim, którzy w jakikolwiek sposób pomogli przy organizacje tego wydarzenia.