Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Filmowa noc mikołajkowa
Z inicjatywy Samorządu Uczniowskiego zorganizowana została już druga noc filmowa. Tematyką dominująca były Mikołajki, była to noc z 6 na 7 grudnia. Rozpoczęła się ona o godzinie 20, wszyscy wspólnie szykowali sale wykładając materacami, następnie wybierali filmy. Jedna z sal przeznaczona była dla fanów thrillerów, w drugiej natomiast panował nastrój bardziej komediowy i zimowy. Po raz kolejny dużym zainteresowaniem cieszyły się gry planszowa oraz puzzle. Najwytrwalsi czuwali do 8, niektórzy słodko pospali (zostali udokumentowani). Wszyscy spędzili świetnie czas na filmach oraz całonocnych, niekończących się rozmowach. Wszystko było możliwe, dzięki czuwającym opiekunom: panu Szymonowi Madejczykowi, pani Martynie Paśnik, pani Paulinie i panu Piotrze Szczepaniakom, panu Michale Szurze, pani Lenie Wojewodzie – Pokora.