Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Sukcesy w Ogólnopolskim Festiwalu Kolęd i Piosenek Bożonarodzeniowych
Brawa dla Sandry Aleksanderek, uczennicy II klasy technikum za zajęcie I miejsca oraz Jakuba Opalińskiego ucznia II klasy liceum za wyróżnienie XVII edycji Ogólnopolskiego Festiwalu Kolęd i Piosenek Bożonarodzeniowych " Hej Panie Jezu" w Radomsku. Do konkursu przystąpiło 70 solistów i 5 zespołów. Poziom był wysoki, tym bardziej cieszy decyzja Jury. 12 stycznia 2020 r. podczas koncertu finalowego w Kolegiacie p.w. św. Lamberta w Radomsku zostały uroczyście wręczone dyplomy i statuetki dla najlepszych, których mogliśmy usłyszeć ponownie. Sandra, kolejny już raz dała nam moc cudownych muzycznych przeżyć. Jesteśmy z Was bardzo dumni i życzymy dalszych sukcesów! Poniżej zdjęcia z koncertu laureatów w Kolegiacie p.w. św.Lamberta w Radomsku jaki odbył się 12 stycznia 2020 r.