Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

STUDNIÓWKA 2020
10 stycznia 2020 r. w odbyła się studniówka klas maturalnych: Liceum i Technikum. Uczniowie wspaniale zatańczyli poloneza oraz walca, przygotowanego przez panią Martę Szataniak. W uroczystości uczestniczyli pani Katarzyna Biegała - przewodnicząca Rady Gminy Kleszczów, pani Joanna Guc - kierownik UG, pani Ewa Rogut przewodnicząca Rady Rodziców, rodzice i członkowie rodzin, nauczyciele, pracownicy administracji. Pani dyrektor życzyła młodzieży powodzenia na maturze, wspaniałej i kulturalnej zabawy, wręczając każdemu na szczęście czterolistną koniczynkę. Uczniowie podziękowali pani dyrektor, nauczycielom, władzom gminy oraz rodzicom. Wszyscy maturzyści wraz z osobami towarzyszącymi w studniówkową noc bawili się wyśmienicie w sali bankietowej Złote Arkady. Dziękujemy rodzicom za przygotowanie tegorocznego balu studniówkowego. Zdjęcia wykonał pan Patryk Śpiewak.

Krótki filmik- TUTAJ.