Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Dwie brązowe odznaki w XX Regionalnym Marszu
Szlakiem Powstańców Styczniowych 2020

12 stycznia 2020 uczniowie, członkowie rodzin, nauczyciele oraz pani dyrektor wyruszyli w XIX Regionalny Marsz Szlakiem Powstańców Styczniowych, który organizowało Regionalne Towarzystwo Społeczno-Kulturalne "Erska", zaś prezydent Bełchatowa objęła honorowym patronatem. Nasza szkoła tradycyjnie wybrała, 15 kilometrową trasę Parzno-Grobla (Kluki) – Kaszewice – Borki – Kurnos Drugi.
Cała uroczystość rozpoczęła się nabożeństwem w Parznie. Po nabożeństwie odbyły się nominacje na dowódców marszu danych zespołów. Dowódcą ZSP Kleszczów został nauczyciel edb Piotr Szczepaniak. Następnie ruszyliśmy w trasę. Marsz przebiegał w duchu patriotycznym. Opiekę w tegorocznym marszu sprawowali Agnieszka Nagoda-Gębicz, Paulina Szczepaniak, Piotr Szczepaniak. W tym roku na końcowej stacji marszu zostały wręczone brązowe odznaki dla uczestników, którzy ukończyli marsz 3 krotnie:
- Dyrektor szkoły pani Agnieszka Nagoda- Gębicz,
- Jakub Opaliński.