Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Stypendia Prezesa Rady Ministrów
18 lutego 2020 r. Piotr Piotrowski uczeń Technikum kl. IV t, odebrał w Łodzi w Auli im. prof. W. Szuberta Uniwersytetu Łódzkiego w Łodzi, dyplom i gratulacje z rąk wicewojewody łódzkiego Karola Młynarczyka i Łódzkiego Kuratora Oświaty Grzegorza Wierzchowskiego. W Liceum stypendium otrzymuje Agnieszka Gwizdek z kl. III a. Stypendia Prezesa Rady Ministrów mogą otrzymać uczniowie szkół, w których nauka kończy się egzaminem maturalnym, jeśli spełniają przynajmniej jeden z poniższych warunków: otrzymali promocję z wyróżnieniem (średnia ocen z zajęć obowiązkowych nie niższa niż 4,75 oraz bardzo dobra ocena z zachowania) oraz najwyższą w danej szkole średnią ocen, wykazują szczególne uzdolnienia w co najmniej jednej dziedzinie wiedzy, uzyskując w niej najwyższe wyniki, a w pozostałych dziedzinach wiedzy – wyniki co najmniej dobre. Stypendium otrzymuje jeden uczeń danej szkoły od września do czerwca w danym roku szkolnym. Kurator pogratulował uczniom sukcesu, a także podziękował rodzicom i nauczycielom, którzy motywują młodzież do poszerzania wiedzy i rozwijania talentów. Gratulujemy naszym stypednystom!