Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Udział w nagraniu Twoja Twarz Brzmi Znajomo
5 lutego 2020 r. grupa 47 uczniów wraz z nauczycielami i panią dyrektor udała się na wycieczkę do Warszawy. Głównym celem wyjazdu był udział w nagraniu programu rozrywkowego ”Twoja Twarz Brzmi Znajomo”. Mogliśmy przekonać się w jaki sposób pracuje się w telewizji. Okazało się, że jest to bardzo wymagająca, odpowiedzialna i czasochłonna praca. Wszyscy byli pod wrażeniem wspaniałych charakteryzacji i występów gwiazd. Uczniowie po raz kolejny dowiedzieli się, w jaki sposób powstają programy rozrywkowe z udziałem publiczności i występami na żywo. Mogli poznać „od kuchni” pracę na planie i przekonać się, ile czasu zabiera np. zmiana scenografii. Mimo wielu godzin spędzonych na nagraniu uczestnicy wycieczki byli bardzo zadowoleni z pobytu w telewizji. Cały dzień doskonale bawiliśmy się przy dobrej muzyce, bo podstawą programu jest perfekcyjne wykonanie przebojów przez znanych artystów. Wrażenia niezapomniane podczas wizyty w studiu nagrań stacji Polsat ul. Łubinowa, a będziecie mogli nas obejrzeć podczas 1 odcinka 13 edycji programu. Zobacz: https://www.polsat.pl/program/twoja-twarz-brzmi-znajomo/