Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

„Zawodowcy w Łódzkiem – stypendia dla najzdolniejszych”
21 lutego 2020 r. uczniowie Technikum Nowoczesnych Technologii odebrali w Łodzi listy gratulacyjne przyznane w ramach projektu „Zawodowcy w Łódzkiem – stypendia dla najzdolniejszych na BIS”. W gronie wyróżnionych znaleźli się: Wojciech Holajda (IIIt), Wojciech Palusiński (IV t) oraz Wojciech Tabor (IV t). Wicemarszałek województwa łódzkiego – pan Zbigniew Ziemba osobiście pogratulował stypendystom, wyrażając nadzieję, że otrzymane wyróżnienie będzie dla uczniów impulsem do dalszych twórczych poszukiwań i motywacją do doskonalenia umiejętności zawodowych. Po uroczystej gali odbywającej się w Teatrze Wielkim, uczniowie podpisali umowy stypendialne, które określają zasady udziału w projekcie i umożliwiają dokonanie zakupu sprzętu, materiałów służących rozszerzeniu kompetencji zawodowych. Więcej o projekcie: https://zawodowcy.lodzkie.pl/