Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Jesteśmy laureatami Dnia Przedsiębiorczości 2019
27 lutego 2020 roku w Ministerstwie Rozwoju w Warszawie odbyła się Gala Przedsiębiorczości podsumowująca 16 edycję Dnia Przedsiębiorczości. Naszą szkołę reprezentowali pani dyrektor Agnieszka Nagoda-Gębicz, koordynatorzy projektu p. Eliza Jagła i p. Renata Kina-Neuman oraz uczniowie: Jakub Opaliński, Natalia Tosik i Marta Klekocińska. W 2019 roku w Dniu przedsiębiorczości uczestniczyło 36 469 uczniów z 712 szkół oraz 12 768 firm i instytucji. Podczas Gali, w której uczestniczyła min. wiceminister edukacji p. Marzena Machałek, nagrodzono statuetkami i dyplomami 24 najaktywniejsze placówki, wśród których znalazła się nasza szkoła po raz 8.
Dzięki możliwości odbycia jednodniowej wizyty w wybranym miejscu pracy Dzień przedsiębiorczości sprzyja podejmowaniu przez młodych ludzi trafnych decyzji w planowaniu dalszej drogi edukacyjnej i zawodowej. W trakcie wizyty uczniowie mogą zweryfikować swoje wyobrażenia o wymarzonym zawodzie, pozyskać informacje o wykształceniu, umiejętnościach czy predyspozycjach niezbędnych do jego wykonywania, a także zapoznać się z organizacją i zarządzaniem firmą. Organizatorem projektu jest Fundacja Młodzieżowej Przedsiębiorczości, a patronat honorowy nad wydarzeniem objął Prezydent RP Andrzej Duda. W tym roku Dzień przedsiębiorczości odbędzie sie 2 kwietnia.