Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Pomagajmy!
Przyłączmy się aktywnie do dwóch akcji - Góra grosza dla Sary oraz zakrętki dla Franka.  Sara od 6 miesiąca życia zmaga się z problemami rozwojowymi. Stwierdzony autyzm i choroba genetyczna powodująca zaburzenia rozwoju przeszkadzają jej w zrozumieniu świata. Aby lepiej funkcjonować musi być ciągle stymulowana i uczęszczać na różnorodne terapie. Pojawiło się światełko w tunelu, że jeszcze mogłaby usprawnić swoje funkcje poddając się leczeniu komórkami macierzystymi. Kosztowne leczenie nie jest refundowane przez NFZ. W wyznaczonych punktach można wspomóc Sarę i jej rodziców grosikami.

Franuś od trzech lat walczy po wirusowym zapaleniu mózgu, w wyniku którego zapadł w śpiączkę, o powrót do pełnej świadomości i sprawności. Potrzebuje ciągłej i kosztownej rehabilitacji. Nie ma złotego środka na pełne wybudzenie, jest codzienna praca i turnusy rehabilitacyjne – to wszystko bardzo powoli przynosi efekty, ale jest też bardzo kosztowne. My możemy podzielić się w jeden z najprostszych sposobów - odkręcając zakrętki z plastikowych butelek i zostawiając je w wyznaczonych punktach. 
Punkty zbiórki to świetlica, biblioteka szkolna i internat.
Czasami tak niewiele trzeba, by pomóc innym.