Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Przedszkolaki na lekcji języka angielskiego w ZSP w Kleszczowie
Dnia 2 marca 2020 roku naszą szkołę odwiedziła grupa przedszkolaków z Kleszczowa. Najmłodsi uczestniczyli w lekcji języka angielskiego, która dotyczyła Wielkiej Brytanii. Po wspólnym poznaniu się, dzieci poznały mapę oraz flagę Wielkiej Brytanii. Później odbyła się krótka podróż po Londynie, dzięki której przedszkolaki zobaczyły, m.in. Big Ben, London Eye, Buckingham Palace, double-decker bus, telephone booth czy Tower Bridge. Następnie, po ułożeniu puzzli tematycznych i utrwaleniu słownictwa, dzieci zjadły pyszne ciasteczko i wybrali się w ponowną podróż, tym razem wspólnie ze Świnką Peppą. Lekcja została przygotowana przez uczennice klasy IIa: Julię Dyderską, Martynę Górazda, Julię Płomińską, Julię Wojakowską wraz z p. M. Bugajską. Dziękujemy za wspólną zabawę!