Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Przedszkolaki w LO
29 stycznia i 17 lutego 2020 w naszej szkole gościły dzieci z przedszkola w Kleszczowie. Uczniowie klasy Ibg przeprowadzili dla nich zajęcia Długość-mierzenie, a  uczniowie klasy It przygotowali zajęcia na temat Rytm i rytmiczna organizacja czasu (dzień, noc, tydzień, miesiąc, rok). Dzieci uczyły się mierzyć długość różnymi przedmiotami oraz uczestniczyły w zabawach rytmicznych, a następnie uczyły się wierszyka dotyczącego dni tygodni. Przedszkolaki aktywnie brały udział w zajęciach, bawiąc się i ucząc przy zadaniach przygotowanych przez uczniów naszej szkoły.