Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

XVI Powiatowy Konkurs Języka Angielskiego
4 marca 2020r. dziesięciu uczniów naszej szkoły wzięło udział w XVI Powiatowym Konkursie Języka Angielskiego, który organizowany jest od lat przez I Liceum Ogólnokształcące im. Wł. Broniewskiego w Bełchatowie. Konkurs jest niezwykle wymagający, gdyż składa się z dwóch etapów: pisemnego i ustnego. W części pisemnej uczniowie musieli wykazać się wiedzą z zagadnień leksykalno-gramatycznych, a ci uczniowie, którym poszło to najlepiej spotkali się na etapie ustnym, gdzie zadaniem było wypowiedzieć się na wylosowany temat odnosząc się do różnych aspektów danego zjawiska. Serdecznie gratulujemy naszej uczennicy Kornelii, która świetnie poradziła sobie z wszystkimi zadaniami i zajęła III miejsce. Pozostałych uczniów zachęcamy do wzięcia udziału w tym konkursie w przyszłym roku.