Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Wyjazd na operetkę „Baron Cygański”
5 marca 2020 r. został zorganizowany wyjazd do Teatru Wielkiego w Łodzi na spektakl Johanna Straussa „Baron Cygański” dla 16 uczniów pod opieką p. A. Nagody - Gębicz i p. L. Wojewoda-Pokory. Operetka – kolejne wyzwanie dla naszych uczniów, spotkała się z zainteresowaniem i pozytywnym odbiorem. Wszystko dzięki muzyce pełnej lekkości i wdzięku, rozbudowanych partiach wokalnych oraz umieszczeniu akcji w efektownych sceneriach. Wycieczka została zorganizowana w ramach programu „Bliżej Teatru Wielkiego w Łodzi”, koordynowanego przez p. Ewę Szczepaniak-Sieradzką.