Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Jak ostatki, to tylko z harcerzami 
Pod tym hasłem jeden z naszych harcerzy Odkrywca Maciej Urbański wypromował harcerstwo w naszej szkole. Podwójna okazja "Ostatki" oraz Dzień Myśli Braterskiej dało pretekst do wspólnej akcji harcerzy z różnych drużyn, a nam świetną zabawę. Podczas kilku przerw, mieliśmy możliwość zapoznać się z niektórymi umiejętnościami harcerzy m.in. śpiew i gra na gitarze ( niezbędne szczególnie przy ognisku) robienie węzłów, wyplatanie łóżka, krzesanie ognia itp. Zainteresowanie było duże, więc jeśli spodobała się Wam ta gromadka i chcecie przyłączyć do Nich, to zgłoście się do Macieja Urbańskiego z klasy 1tg.
Zabawa i przygoda murowana!
Uczestnicy projektu:
Ÿ Odkrywca Maciej Urbański 18. Drużyna Harcerska Starszych "Zyngra" ze Szczercowa
Ÿ Martyna Snochowska 17. Radomszczańska Drużyna Wędrownicza "Hubalczycy"
Ÿ Odkrywca Antoni Włodarczyk 37 RDH " Ponurczycy"
Ÿ Oliwia Szczukocka 13 Drużyna Harcerska "Feniks" z Woli Krzysztoporskiej
Ÿ Filip Manaj 1.Dużyna Otwocka Skauci Europy
Ÿ Maksym Mosiewicz 16.Pabianicka Harcerska Drużyna Wodna "Abordaż"
Ÿ Kacper Tkaczyński 22. Częstochowska Drużyna Wędrownicza " Żywioły "
Ÿ Ćwik Szymon Hofman 14. Drużyna Wędrownicza z Kamieńska
Ÿ Łukasz Jabłoński 5. Drużyna Harcerska " Niebo" z Kleszczowa
Zdjęcia wykonał Janek Pawelec z klasy 1tg
Projekt realizowany w ramach wiedzy o kulturze i Programu Upowszechniania Czytelnictwa.