Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Znamy już wyniki konkursu Olimpus sesja zimowa
Nadeszły wreszcie długo wyczekiwane wyniki konkursu Olimpus. Poniżej podajemy tylko uczniów, którzy uzyskali 20 i wyższe miejsce w kraju.

Fizyka kl.1 L
Szymon Strzelczyk - 7 miejsce w kraju, tytuł laureata
Kacper Chałubek - 13 miejsce w kraju
Łukasz Jabłoński - 20 miejsce w kraju

Historia kl. 1 L
Mikołaj Stańczyk - 16 miejsce w kraju
Antoni Łażewski - 17 miejsce w kraju
Szymon Hofman - 19 miejsce w kraju

Język angielski kl. 1 L (po szkole podstawowej)
Juliusz Wędzonka - 4 miejsce w kraju, tytuł laureata i nagroda książkowa
Dominika Jóźkiewicz - 7 miejsce w kraju, tytuł laureata
Alicja Nadajewska - 8 miejsce w kraju, tytuł laureata
Alicja Mijas - 8 miejsce w kraju, tytuł laureata
Antoni Łażewski - 8 miejsce w kraju, tytuł laureata
Julia Księżnik - 9 miejsce w kraju, tytuł laureata
Łukasz Kasprzak - 9 miejsce w kraju, tytuł laureata
Anna Szafrańska - 12 miejsce w kraju
Jakub Bednarski - 13 miejsce w kraju
Julia Tkacz - 15 miejsce w kraju
Kacper Chałubek - 15 miejsce w kraju
Jerzy Tomczuk - 19 miejsce w kraju
Laura Dominiak - 19 miejsce w kraju
Szymon Strzelczyk - 19 miejsce w kraju

Język angielski kl. 1 G (po gimnazjum)
Wiktor Rorat - 10 miejsce w kraju, tytuł laureata
Aleksander Sztybel - 12 miejsce w kraju
Natalia Łukasińska - 15 miejsce w kraju
Krzysztof Jabłoński - 19 miejsce w kraju

Język angielski kl. 2
Jakub Książczyk - 12 miejsce w kraju
Igor Kapuściarek - 17 miejsce w kraju
Amelia Rogalewicz - 18 miejsce w kraju
Wiktor Łaźewski - 18 miejsce w kraju
Mikołaj Fater - 18 miejsce w kraju
Piotr Dyrek - 18 miejsce w kraju
Kacper Szymoniak - 19 miejsce w kraju
Kacper Kęsy - 20 miejsce w kraju

Matematyka kl. 1 L
Piotr Chybalski - 13 miejsce w kraju
Antoni Łażewski - 16 miejsce w kraju
Szymon Strzelczyk - 18 miejsce w kraju
Tobiasz Rękorajski - 18 miejsce w kraju
Adam Klimczak - 18 miejsce w kraju
Kacper Chałubek - 19 miejsce w kraju

Matematyka kl. 1 G
Szymon Płuciennik - 11 miejsce w kraju
Marcel Słabosz - 18 miejsce w kraju
Maciej Łakomy - 18 miejsce w kraju

Matematyka kl. 2
Paulina Krasoń - 19 miejsce w kraju

Matematyka kl. 3
Maciej Wilk - 20 miejsce w kraju

Serdecznie gratulujemy!!