Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!


Międzynarodowe Targi Aktywnego Stylu Życia – Go Active Show
W dniu 21.04.2017r. w Nadarzynie koło Warszawy odbyły się Międzynarodowe Targi Aktywnego Stylu Życia – Go Active Show. Tematem przewodnim targów był sport i szeroko rozumiana aktywność fizyczna. W ramach bogatego programu targów młodzież wzięła udział w spotkaniu z panią Anita Włodarczyk, aktualną rekordzistką świata w rzucie młotem. Przeprowadzili trening na trampolinach. Mieli możliwość spotkać się z polskimi i zagranicznymi gwiazdami sportu i fitness. Uczniowie byli bardzo zadowoleni. Nie mogą doczekać się kolejnego, przyszłorocznego wyjazdu.